Jubileusz Roku działalności Senior App

Wyloguj
Przejdź do treści

Jubileusz Roku działalności Senior App

Pika Polska
Opublikowane według Zarząd Pika Polska w Aktualności · 19 Marzec 2022
Jako Fundator Fundacji Zielona Linia, która rozpoczyna współpracę z Fundacją Senior App, twórcą aplikacji przeznaczonej dla Seniorów zostaliśmy zaproszeni na Jubileusz pierwszego roku działalności Fundacji Senior App.
Chcielibyśmy pogratulować całemu zespołowi Senior App pomysłu i realizacji tak potrzebnego celu, jakim jest stworzenie aplikacji mobilnej na smartfony dla Seniorów. Aplikacja ma już ponad 22 tys. użytkowników, co świadczy o tym jak bardzo jest pomocna i przydatna Seniorom oraz Wszystkim tym którzy z niej korzystają.
Szczerze gratulujemy!
Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni i dumni gdyż niedługo rozpocznie się współpraca Fundacji Zielona Linia z Senior App, co mamy nadzieję zaowocuje wspólnymi pomysłami i projektami dla naszych wspaniałych Seniorów.
Aplikacja SeniorApp pozwala łączyć ze sobą osoby starsze lub szukające pomocy w sprawach życia codziennego z osobami oferującymi taką pomoc. W łatwy i bezpieczny sposób można wybrać i zamówić usługę, której szukacie lub dodać swoją ofertę i znaleźć klientów.
Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia była niezwykle ciepła i serdeczna Teresa Lipowska - aktorka i artystka kabaretowa, która opowiadała o swoim życiu oraz recytowała wiersze, a także niesamowicie energetyczna, pełna pasji i chęci do działania „𝗠𝗮̨𝗱𝗿𝗮 𝗕𝗮𝗯𝗰𝗶𝗮” czyli 𝗻𝗮𝗷𝘀ł𝘆𝗻𝗻𝗶𝗲𝗷𝘀𝘇a 𝗕𝗮𝗯𝗰𝗶𝗮 𝗽𝗼𝗹𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁𝘂 - 𝗕𝗲𝗮𝘁𝗮 𝗕𝗼𝗿𝘂𝗰𝗸𝗮- Blogerka, autorka, Babcia trojga wnucząt i przodowniczka grupy 300 tysięcy Mądrych Babć. Podzieliła się Ona wskazówkami i odpowiedziała na pytania dotyczące roli Babci w dzisiejszym świecie.

Było niesamowicie pięknie, raz jeszcze dziękujemy za zaproszenie!


Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Pika Polska Sp. Z o. o.
ul. Czerwonych Beretów 6,
00-910 Warszawa
Strona www.pikapolska.pl wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści