Pika Polska Gościem 100 - lecia ZSŁ

Wyloguj
Przejdź do treści

Pika Polska Gościem 100 - lecia ZSŁ

Pika Polska
Opublikowane według Zarząd Pika Polska w Aktualności · 17 Marzec 2022
Pragniemy podzielić się z Państwem relacją z przepięknego wydarzenia  jakim był JUBILEUSZ 100-LECIA SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI ORAZ 25-LECIA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. AGNIESZKI OSIECKIEJ.
Pika Polska jako Partner ZSŁ była Gościem tego wydarzenia. Współpraca naszej firmy z ZSŁ trwa od 2020 roku -  począwszy od roku szkolnego 2020/2021 jesteśmy Fundatorem Programu Stypendialnego  skierowanego  do trójki najlepszych w danym semestrze Uczniów Szkoły.
Pika Polska została wyróżniona medalem jubileuszowym 100-lecia Szkół Łączności w Warszawie w podziękowaniu za wspieranie pracy szkoły, pomoc w wyposażeniu pracowni  Zespołu Szkół Łączności oraz program stypendialny obejmujący Uczniów ZSŁ.
Mieliśmy zaszczyt znaleźć się w wybitnym gronie Profesorskim, Uczniowskim oraz Osób i Firm które swą postawą CSR wspomagają i przyczyniają się do rozwoju i tradycji ZSŁ.  
Szczerze gratulujemy kolejnym Uczniom, którzy otrzymali Stypendia,  a naszym Obserwującym polecamy śledzić kariery tych uzdolnionych młodych osób, które mamy zaszczyt nazywać Stypendystami Programu Stypendialnego Pika Polska.
Ogromne słowa uznania i podziękowania składamy Dyrekcji Szkoły i Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej wspaniałej uroczystości.
Było pięknie.


Nie ma jeszcze żadnych recenzji.
0
0
0
0
0
Pika Polska Sp. Z o. o.
ul. Czerwonych Beretów 6,
00-910 Warszawa
Strona www.pikapolska.pl wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści