Nasza historia - Pika Polska

Przejdź do treści

Nasza historia

O Nas
Najtańszy Operator Kart Telefonicznych w Polsce!
  
Pika Polska Sp. Z o. o. powstała we wrześniu 2016 roku. Pomysł wyszedł od teleinformatyka z pasji i umiłowania, fascynata telekomunikacji, wyjątkowo uzdolnionego, pomysłowego faceta. Wykonaniem zajęła się pewna kobieta – z charyzmą, lubiąca ludzi, pełna optymizmu i wyjątkowo dobrze zorganizowana. Początki jak to początki były trudne. Zdarzały się usterki, częste awarie, ale jednak parę osób nam zaufało i nie zawiedli się. Zaczęto polecać naszą usługę, dochodzili kolejni Klienci.
  
W styczniu 2017 podpisaliśmy umowę na dystrybucję kart doładowań z firmą  ARMIT –  dzięki temu dowiadywali się o nas kolejni Klienci i coraz więcej osób  mogło skorzystać z prawdopodobnie najtańszych połączeń w kraju,  skierowanych głównie do osób osadzonych.

W styczniu 2020 dodaliśmy możliwość doładowania Kart Pika Polska przez internet.
Karta zostaje zasilona w ciągu kilku minut od płatności.
Wejdź na doladuj.pikapolska.pl

Od maja 2020 mamy zaszczyt być jednym z Patronów Zespołu Szkół Łączności w Warszawie i choć nie jestesmy dużą firmą to uważamy, że należy opierać się na zasadach Fair Play tworząc biznes zaangażowany społecznie - takim zaangażowaniem jest dla nas wsparcie i praca z Młodzieżą. Dlatego też w miarę naszych możliwości zamierzamy doposażać pracownie w tej wspaniałej Szkole, stąd rozpoczęcie naszej współpracy od przekazania kompletnych central PBX, a od września 2020 utworzenie funduszu stypendialnego dla trójki Uczniów z najlepszymi osiągnięciami.

W marcu 2021 podjęliśmy współpracę z Kancelarią Kopeć Zaborowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. , która będzie nas wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem.


Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że zaufali nam Państwo i zostali naszymi Klientami, dziękujemy że jesteście z Nami.
  
Dziś firma Pika Polska łączy coraz więcej osób osadzonych ze światem zewnętrznym poprzez rozmowy telefoniczne. Wiemy jak bardzo to istotne, jak ważny jest taki kontakt jeśli w danym momencie inny nie wchodzi w grę.
Pika Polska Sp. Z o. o.
ul. Czerwonych Beretów 6,
00-910 Warszawa
Strona www.pikapolska.pl wszelkie prawa zastrzeżone
Wróć do spisu treści