Napisz do nas - Pika Polska

Wspieramy Ciebie we wdrażaniu nowych technologii w Twojej firmie i domu
    New Technology Consultants
Przejdź do treści
Napisz do nas
 Rozmowa rozwiewa wszelkie wątpliwości

Pika Polska
Napisz do nas na biuro@pikapolska.pl lub zadzwoń +48 223 815 615 i dowiedz się wszystkiego o naszych projektach.

voice2text

24/7 Call Center

Masz dobry pomysł?
Możesz też skontaktować się z naszym Rzecznikiem Prasowym - Ewą Arletą Wierzbicką tel. (+48) 223 815 615  e-mail: arletaewa@pikapolska.pl
Odpowiadamy w ciągu < 12 godzin >
Nasze dane
Pika Polska sp. z  o. o.  
KRS 0000636571  REGON 365372552  NIP 8522623566.

Adres do e-doręczeń:  AE:PL-67804-42633-WCJSJ-09

Nasza historia
Pika Polska Sp. Z o. o. powstała we wrześniu 2016 roku. Pomysł wyszedł od teleinformatyka z pasji i umiłowania, fascynata telekomunikacji, wyjątkowo uzdolnionego, pomysłowego faceta. Wykonaniem zajęła się pewna kobieta – z charyzmą, lubiąca ludzi, pełna optymizmu i wyjątkowo dobrze zorganizowana. Początki jak to początki były trudne. Zdarzały się usterki, częste awarie, ale jednak parę osób nam zaufało i nie zawiedli się. Zaczęto polecać naszą usługę, dochodzili kolejni Klienci.

W styczniu 2020 dodaliśmy możliwość doładowania Kart Pika Polska przez internet.
Karta zostaje zasilona w ciągu kilku minut od płatności.
Wejdź na doladuj.pikapolska.pl

Od maja 2020 mamy zaszczyt być jednym z Patronów Zespołu Szkół Łączności w Warszawie i choć nie jesteśmy dużą firmą to uważamy, że należy opierać się na zasadach Fair Play tworząc biznes zaangażowany społecznie - takim zaangażowaniem jest dla nas wsparcie i praca z Młodzieżą. Dlatego też w miarę naszych możliwości zamierzamy doposażać pracownie w tej wspaniałej Szkole, stąd rozpoczęcie naszej współpracy od przekazania kompletnych central PBX, a od września 2020 utworzenie funduszu stypendialnego dla trójki Uczniów z najlepszymi osiągnięciami.

Wszystko to jest możliwe dzięki temu, że zaufali nam Państwo i zostali naszymi Klientami, dziękujemy że jesteście z Nami.
Dziś firma Pika Polska łączy coraz więcej osób osadzonych ze światem zewnętrznym poprzez rozmowy telefoniczne. Wiemy jak bardzo to istotne, jak ważny jest taki kontakt jeśli w danym momencie inny nie wchodzi w grę.

A to jeszcze nie nasza siedziba, ale planujemy m. in. ekspansję na rynek amerykański :), bo część naszych Projektów ma międzynarodowy potencjał !

Created by YOLO
New Technology Consultants
< Consulting/Services >
O Pika Polska
Pika Polska Sp. Z o. o. powstała we wrześniu 2016 roku. Pomysł wyszedł od teleinformatyka z pasji i umiłowania, fascynata telekomunikacji, wyjątkowo uzdolnionego, pomysłowego faceta. Wykonaniem zajęła się pewna kobieta – z charyzmą, lubiąca ludzi, pełna optymizmu i wyjątkowo dobrze zorganizowana więcej....
Wróć do spisu treści