Projekty - Pika Polska

Wspieramy Ciebie we wdrażaniu nowych technologii w Twojej firmie i domu
    New Technology Consultants
Przejdź do treści
Masz dobry pomysł?
związany z nowymi technologiami, telekomunikacją, AR/VR, drukiem 3D, profesjonalnymi dronami, IOT, SaaS, SI, Inny? Nie masz jak go wdrożyć i rozwinąć?
Mamy propozycję - zrealizuj go z nami!

Zastrzegamy sobie prawo do wyboru najbardziej obiecujących pomysłów.

Warunki są proste i uczciwe
- rejestrujemy nową Prostą Spółkę Akcyjną, w której uzyskujesz 25-33 % akcji założycielskich oraz stanowisko Dyrektora Wykonawczego w zamian za Twój pomysł i czas jaki poświęcisz na rozwój projektu.

Masz jakieś pytania?
Napisz do nas:  projekty@pikapolska.pl

My w ramach swojego wkładu zapewniamy:
  • profesjonalny zespół projektantów i programistów
  • zasoby naszej serwerowni (24/7/365)
  • zasoby i usługi sieci operatora telekomunikacyjnego Pika Polska (m. in. Central IP PBX, MVNO)
  • usługi chmurowe Pika Cloud
  • pełne Call Center
  • obsługę prawną spółki i projektu
  • pełną księgowość
  • Inspektora ochrony Danych Osobowych (RODO)
  • pełne wsparcie pozostałych naszych firm i fundacji (m. in. w zakresie Reklamy i PR)
Zadzwoń do nas teraz
Pomimo zaangażowania w praktyczny rozwój SI - stawiamy na bezpośredni kontakt z Klientami - więc na naszej infolinii nie znajdziesz żadnego CHATBOTA! Zadzwoń by się przekonać co możemy Tobie zaoferować.
Voice 2 Text
Nowatorski projekt - nowatorska usługa rozpoznawania mowy w rozmowach przeprowadzanych nawet przez telefony stacjonarne dostępna jest teraz i dla Ciebie!
Czy zdarzyło się Wam, że w trakcie lub po skończonej rozmowie musieliście spisywać jej treść by mieć z niej notatkę? A jeśli rozmowę tą prowadziliście w trasie? My mieliśmy z tym problem i go rozwiązaliśmy tworząc system Pika Voice2Text, który umożliwia otrzymanie na adres e-mail edytowalnego pliku tekstowego zawierającego pełną treść skończonej rozmowy - i to przeprowadzonej nawet przez telefon stacjonarny! Skorzystaj z naszej usługi, to proste - załóż swoją kartę w Pika IVR - Voice2Text, skonfiguruj przez panel www swój adres e-mail oraz język, w którym chcesz w danej chwili prowadzić rozmowy. To tyle - zajmie Ci to pewnie mniej niż 5 minut !  
Obecnie nasz system Voice2Text rozpoznaje rozmowy prowadzone po Angielsku, Niemiecku, Hiszpańsku, Włosku, Portugalsku, Francusku, Rosyjsku oraz Japońsku. Pracujemy nad powiększeniem skuteczności rozpoznawania mowy po Polsku by system jak w pozostałych językach w pełni rozpoznawał m. in. różnych rozmówców !
A jak to działa? - otóż po rejestracji karty w systemie Pika Voice2Text - co nie powinno Ci zająć więcej niż 5 minut wdzwaniasz się (choćby z telefonu stacjonarnego) w jeden z naszych numerów dostępowych (listę dostaniesz w mailu powitalnym po rejestracji w Usłudze) i po automatycznym wlogowaniu do Usługi Voice2Text wybierasz numer, z którym chcesz się połączyć - system zestawia połączenie, a po zakończeniu rozmowy w ciągu 5 minut otrzymujesz jej transkrypcję. A koszt? to tylko 1 zł. dziennie plus koszt połączenia telefonicznego.
24/7 Call Center
Ponieważ wiemy, że sprawny kontakt z Klientem buduje renomę firmy, w każdym projekcie, który realizujemy zapewniamy pełne Call Center do jego obsługi.
Created by YOLO
New Technology Consultants
< Consulting/Services >
O Pika Polska
Pika Polska Sp. Z o. o. powstała we wrześniu 2016 roku. Pomysł wyszedł od teleinformatyka z pasji i umiłowania, fascynata telekomunikacji, wyjątkowo uzdolnionego, pomysłowego faceta. Wykonaniem zajęła się pewna kobieta – z charyzmą, lubiąca ludzi, pełna optymizmu i wyjątkowo dobrze zorganizowana więcej....
Wróć do spisu treści