Zasoby - Pika Polska

Wspieramy Ciebie we wdrażaniu nowych technologii w Twojej firmie i domu
    New Technology Consultants
Przejdź do treści
To te zasoby dają nam pełnię możliwości
Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jako profesjonaliści korzystamy z niezawodnych rozwiązań - oto cześć z nich.
Produkty Microsoft'u

Wszystkie nasze Projekty tworzone są na różne systemy operacyjne, ale w naszych firmach uwielbiamy korzystać z dopracowanych produktów Microsoft'u z serii Professional.

Sztuczna
Inteligencja

W SI nie widzimy zagrożenia, tylko możliwości oraz wsparcie w tym co robimy.
VM Linux
& Dell

Tworzone przez nas produkty działają na naszej infrastrukturze serwerowej opartej o niezawodne serwery Dell, a VM wykorzystują różne dystrybucje Linux'a.

Centrale PBX


Jako operator telekomunikacyjny świadczący usługi publicznie posiadamy pełną infrastrukturę telekomunikacyjną opartą m. in. o centrale PBX firmy Slican.
Zaplecze
Produkcyjne

Choć nie jesteśmy ogromną firmą to jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie zaplecze produkcyjne na terenie Warszawy i Szczecina.
Wsparcie
Techniczne

Zapewniamy wsparcie techniczne 24/7 dla każdego realizowanego przez nas projektu.
A i tak najważniejsi są dla nas ludzie!
Wszystkie te zasoby nie byłyby nic warte gdyby nie profesjonalny zespół, który tworzymy, zespół, z którym chcesz współpracować.
Nasi Partnerzy
Wśród wielu firm i organizacji z którymi współpracujemy między innymi są:
Created by YOLO
New Technology Consultants
< Consulting/Services >
O Pika Polska
Pika Polska Sp. Z o. o. powstała we wrześniu 2016 roku. Pomysł wyszedł od teleinformatyka z pasji i umiłowania, fascynata telekomunikacji, wyjątkowo uzdolnionego, pomysłowego faceta. Wykonaniem zajęła się pewna kobieta – z charyzmą, lubiąca ludzi, pełna optymizmu i wyjątkowo dobrze zorganizowana więcej....
Wróć do spisu treści