Pika Sport Team - Pika Polska

Wspieramy Ciebie we wdrażaniu nowych technologii w Twojej firmie i domu
    New Technology Consultants
Przejdź do treści
 

Drużyny które wspieramy:


 
Program wsparcia sponsorskiego Pika Sport Team został utworzony w kwietniu 2022 roku dzięki inicjatywie pana Bartosza Styczka, który to działając jako Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Łączności  zainicjował działania naszej Firmy na polu wsparcia szkolnych drużyn sportowych.  

 
Zaczęliśmy od drużyn piłki ręcznej i piłki nożnej Zespołu Szkół Łączności – z czego fotorelację umieściliśmy poniżej oraz na naszym FB i You Tubie, gdzie dodatkowo z czasem znajdziecie Państwo relacje i filmy z rozgrywek w których uczestniczą drużyny objęte programem Pika Sport Team. 
W dniu 26 kwietna 2022 roku jako pierwszy do Pika Sport Team przystąpił – Zespół Szkół Łączności  w Warszawie, gdzie programem zostały objęte drużyny:

 
- piłki ręcznej
- piłki nożnej
- koszykówki
- siatkówki

 
Pozdrawiamy Zawodników i Trenerów tych drużyn i mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do wielu Waszych sukcesów!
Jeśli jesteś Przedstawicielem szkoły średniej ( Liceum, Technikum….) i poszukujesz wsparcia dla szkolnej drużyny sportowej skontaktuj się z nami, a my postaramy się pomóc.

Osoba odpowiedzialna za realizację programu Pika Sport Team

Piotr Marcin Wierzbicki : wierzbicki@pikapolska.pl   223 815 055
Created by YOLO
New Technology Consultants
< Consulting/Services >
O Pika Polska
Pika Polska Sp. Z o. o. powstała we wrześniu 2016 roku. Pomysł wyszedł od teleinformatyka z pasji i umiłowania, fascynata telekomunikacji, wyjątkowo uzdolnionego, pomysłowego faceta. Wykonaniem zajęła się pewna kobieta – z charyzmą, lubiąca ludzi, pełna optymizmu i wyjątkowo dobrze zorganizowana więcej....
Wróć do spisu treści